Esri lietotāju konference 2019 ASV

2019. gada 5. jūlijs

20190705064556-21105.jpg

Šī gada vērienīgākais ĢIS pasaules notikums ir klāt! No 8.-12. jūlijam, Sandjego, ASV norisināsies Esri lietotāju konference, kas 8.-12. jūlijā norisinās Sandjego ASV un klātienē pulcēs vairāk kā 19 000 dalībnieku!

Konferences atklāšana un plenārā sesija sāksies pirmdien, 8. jūlijā, plkst. 18:15 pēc Latvijas laika.

Arī Jums ir iespēja pievienoties tūkstošiem ĢIS lietotāju visā pasaulē un būt klāt dienā, kurā Esri parādīs, iedvesmos un rosinās uz pārdomām Jūs un Jūsu organizāciju, lai uzstādītu jaunus mērķus, augtu, labāk izprastu pasauli apkārt un rīkotos!


Plenārā sesija sadalīta 3 daļās- aicinām Jūs iepazīties ar prezentāciju tēmām!

20190708063211-58901.jpg

Plenārā sesija 1. daļa: 18:30- 20:00, pirmdiena 8. jūlijs

Uzņēmums: Esri

Ievadruna no Esri dibinātāja Jack Dangermond

Plenāro sesiju atklās Esri dibinātājs Jack Dangermond, daloties ar Esri lietotāju veikumu, ĢIS nākotnes vīziju un jaunāko un aktuālāko Esri programmatūras jomā.


Organizācija: NatureServe

Tēma: Bioloģiskās daudzveidības saglabāšana- Nozīmīgāko teritoriju kartēšana

Uzņēmums, kas vairāk kā 50 gadus palīdz organizācijām izmantot zināšanas un informāciju, ko sniedz ĢIS, lai pieņemtu veiksmīgākus lēmumus. NatureServe ir izstrādājuši karti Map of Biodiversity Importance (MoBI), ļaujot organizācijām atzīmēt nozīmīgākās bioloģiskās daudzveidības teritorijas, lai varētu izstrādāt nepieciešamās dabas aizsardzības programmas un nodrošinātu šo unikālo teritoriju saglabāšanu un aizsargāšanu.


Plenārā sesija 2. daļa: 20:30- 22:00, pirmdiena 8. jūlijs

2. sesija ļaus ielūkoties kā ĢIS jomas pārstāvji savu ambiciozo mērķu un izaicinājumu sasniegšanai izmanto jaunākās ĢIS tehnoloģiju iespējas.


Organizācija: ASV Kalifornijas štata pilsēta Pasadena

Tēma: Atjautīgi risinājumi ikdienai: Inovācijas un dizains, kas pamatā Viedai pilsētai

Pasadenas pilsēta pēdējo 145 gadu laikā ir kļuvusi par vienu no mūdienīgākajām un apdzīvotākajām Dienvidkalifornijas pilsētām. Pilsēta visās struktūrās ievieš ĢIS, izmantojot to sniegtās priekšrocības, sākot no pasākumu pārvaldības, līdz sadarbībai ar kaimiņu pilsētām krīzes situācijās.

Pasadenas pilsēta izmanto ArcGIS, lai veicinātu inovācijas un veidotu mūsdienīgu, viedu pilsētu tās iedzīvotājiem, viesiem un uzņēmējiem- uzzini vairāk šajā prezentācijā!


Organizācija: Nīderlandes pilsēta Zvolle (Zwolle)

Tēma: Pielāgošanās klimatam, iesaistot iedzīvotājus ar ArcGIS Hub palīdzību

Zvolles pilsēta Nīderlandē, apjaušot, ka nākotnē arvien vairāk nāksies saskarties ar klimata izmaiņām saistītiem izaicinājumiem, strādā, lai uzlabotu pielāgošanos šīm pārmaiņām.  Lai labāk izprastu pārmaiņas, ir nepieciešams tās novērot- tādēļ pilsētā izveidots sensoru tīkls, izmantojot ArcGIS platformu. Lai nodrošinātu lielāku iedzīvotāju iesaisti un nodrošinātu veiksmīgāku informācijas apriti par projektu, tiek izmantots ArcGIS Hub.


Organizācija: Apdrošināšanas kompānija United Services Automobile Association (USAA)

Tēma: Palīdzība militārajam personālam un viņu ģimenēm, katastrofu laikā

Atgūšanās no tādām dabas katastrofām kā ugunsgrēki, tornado, viesuļvētras, no cilvēkiem prasa ne tikai ievērojamus emocionālus, bet arī materiālus resursus. Šī apdrošināšanas kompānija no Teksasas, San Antonio izstrādā tālizpētes risinājumus, lai palīdzētu šiem cilvēkiem atrāk atgūties un atkal nostāties uz kājām.


Organizācija: Ņujorkas pilsētas Transporta nodaļa

Tēma: Sistēmas kustībā

Pilsētas aprīkojuma un līdzekļu pārvaldības sistēma un integrētā ģeotelpiskā infrastruktūra nodrošina, ka Ņujorkas pilsēta vienmēr ir kustībā!

Pilsēta izmanto kompliecētu linieāro referencēšanas sistēmu, mobilās darbplūsmas un inovatīvas pieejas, lai pārvaldītu vairāk kā vienu triljonu dolāru vērtu aprīkojumu un līdzekļus, kas iekļauj valsts lielāko autobusu parku un vairāk metro un pasažieru vilcienu, kā visas pārējās ASV transporta sistēmas kopā.


Organizācija: ExxonMobil

Tēma: ArcGIS Indoors- Uzņēmuma digitālās ekosistēmas veidošana

ExxonMobil izmanto ArcGIS Indoors, lai veidotu un pārvaldītu fundamentālo ģeotelpisko karti uzņēmuma Hjūstonas biroja teritorijā, ļaujot ikvienam piekļūt vajadzīgajai informācijai reāllaikā. ĢIS palīdz uzņēmumam strādāt efektīvāk, optimizējot darbības un ļaujot veidot maksimāli piemērotu darba vidi vairāk kā 10 000 uzņēmuma darbiniekiem un apmeklētājiem.


Uzņēmums: ASV Tautas skaitīšanas birojs/ Census Bureau

Tēma: 2020. gada tautas skaitīšana- iedzīvotāju mobilizēšana

ASV Tautas skaitīšanas biroja pārvaldībā ir iedzīvotāju skaita noteikšana, kas kopš 1790. gada ASV notiek ik pēc desmit gadiem. ĢIS izmantošana darbplūsmās, tostarp arī lauka apstākļos, ļauj noteikt teritorijas, kur jāveic uzskaite. Tāpat ĢIS tiek izmantots lietotņu veidošanā, ar nolūku motivēt iedzīvotājus iesaistīties un atbildēt, nodrošinot precīzāku iedzīvotāju skaita noteikšanu visā nācijā. Uzzini, kas nepieciešams, lai mobilizētu iedzīvotājus!


Plenārā sesija 3. daļa: 00:00- 02:00, otrdiena, 9. jūlijs

Plenārās sesijas noslēguma daļā uzzināsiet kā ĢIS un ģeotelpiskā infrastruktūra palīdz veicināt sabiedrības izpratni par pozitīvām pārmaiņām.

 

Organizācija: Geneva International Centre for Humatarian Demining

Nesprāgušas mīnas un kara lādiņi ir atrasti vairāk kā vienā trešdaļā pasaules jaunattīstības valstu. Tie ir nāvējoši atgādinājumi par militārajiem konfliktiem, kas ietekmē mierīgos iedzīvotājus vēl ilgi pēc konflikta beigām. ĢIS ir fundamentāli svarīgs, lai nodrošinātu drošu atmīnēšanu un zemes atjaunošanu produktīvai izmantošanai. Šis ir ĢIS mieram- ilgtspējīgam mieram! Uzziniet, kā tiek izmantots ĢIS, lai veidotu ilgtspējīgu mieru drošākai un gaišākai nākotnei! 


Organizācija: Skolas no pilsētas Lurgan

Tēma: Pārmaiņas Ziemeļīrijā- kopīgās atšķirības

No 20. gadsimta beigām Ziemeļīrijā novērojamas vardarbīgas sadursmas starp nacionālistiem un unionistiem. Jaunie studenti, kas pārstāv abas puses, no Ziemeļīrijas pilsētas Lurganas, izmanto Survey123, lai ievāktu un analīzētu datus un parādītu, ka patiesībā viņi nemaz nav tik atšķirīgi. Šis ir veids, kā aizsākt pārmaiņas! Uzzini, kā Lurganas pilsētas jaunieši izmanto ĢIS, lai panāktu uzlabojumus kopienas ietvaros!


Organizācija: African Parks

Tēma: Āfrijas aizsargājamo teritoriju pārvaldība un atjaunošana

Organizācija African Parks, sadarbībā ar valstu pārvaldi un vietējo kopienu,  ir atbildīga par 15 kontinenta nacionālo parku ilgtermiņa attīstību un atjaunošanu. Šī bezpeļņas aizsardzības organizācija strādā, lai aizsargātu Āfrikas savvaļas dzīvniekus un neskartās teritorijas un ainavas un organizētu nepieciešamās aktivitātes, lai cilvēku labā pasargātu savvaļas dabu. ĢIS izmantošana sniedz parku darbiniekiem papildu rīkus, lai ļautu analizēt ne tikai pagātnes datus, bet arī dinamiski izvērtētu aktuālo situāciju un pieņemtu lēmumus, lai nodrošinātu, ka parki ir ekoloģiski, sociāli un finansiāli ilgtspējīgi.

 

Noslēguma prezentācija: Jane Goodall, E.O. Wilson un Jack Dangermond

Tēma: Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nozīmīgums

Esri dibinātājs J.Dangermond ir uzaicinājis divus pasaulslavenus aizsardzības un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas jomas pārstāvjus, lai dalītos ar zināšanām un palīdzētu nākotnes paaudzēm pasargāt mūsu planētu! Kopā šie zinātnieki pastāstīs kā ikviens no mums var iesaistīties bioloģiskās daudzveidības aizsargāšanā, izmantojot sabiedrības iesaisti, zinātniskos pētījumus un ģeotelpiskos risinājumus.


Jums ir iespēja pievienoties gada vērienīgākajam ĢIS pasaules notikumam un vērot to tiešraidē- tiešraide būs pieejama zemāk esošajā saitē:

uz tiešraidi


20190705065032-81514.jpg

Reģistrējies šajā saitē un konferences dienā uz e-pastu saņem atgādinājumu par konferenci!

Konferences plāns pieejams šajā saitē.


Kontakti
Mūkusalas iela 42A, A ieeja
Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67215220
Fakss: +371 67215158
Pilna kontaktinformācija

E- pasts:  
info@envirotech.lv
tehniskaisatbalsts@envirotech.lv

Rekvizīti:
SIA ENVIROTECH
Juridiskā adrese: Mūkusalas iela 42A, Rīga, LV-1004
Faktiskā adrese: Mūkusalas iela 42A,      A ieeja, Rīga, LV -1004
Vienotais reģ.nr. 40003427848,
PVN maksātāja Nr.LV40003427848,
Uzņēmuma bankas rekvizīti:
A/S SEB banka,
kods UNLALV2X,
konts LV68UNLA0050005640953
A/S DNB banka,
kods RIKO LV 2X,
konts LV95RIKO0002930203689

 

Mājas lapa:
www.envirotech.lv

www.ikarte.lv

www.izglitiba.maps.arcgis.com

www.envirotechgis.maps.arcgis.com

Koordinātas:
LKS-92 x: 310162.75
LKS-92 y: 506264.35

WGS84 x: 56° 56` 6.245
WGS84 y: 24° 6` 10.589

WGS84 x: 56.935068
WGS84 y: 24.102941